שם מלא טלפון אי-מייל    

ניקיון דירותשירותי ניקיון דירות


ניקיון תחזוקתי של דירות

כפי שכולנו יודעים ניקיון דירות בתדירות גבוהה וקבועה עוזר לנו לשמור על ניקיון מרבי של הדירה , מניעת  הצטברות אבק והיווצרותם של כתמים קשים להורדה . ובטח כולנו יודעים עד כמה קשה אחרי שבוע עמוס ומעייף להכריח את עצמך אפילו לנגב את אדן החלון. כמובן שזה לא כך נורא כאשר מדובר בדירה קטנה עם מספר קטן של חדרים, אך כאשר מדובר בבתים פרטיים ודירות גדולות העניין מתחיל להיות קשה ומסובך יותר וזה דורש כוחות ומאמצים רבים יותר וכמובן דורש יותר תשומת לב , במקרים כאלה של דירות גדולות נדרשים שירותי ניקיון דירות על בסיס קבוע או אפילו יומיומי – וברור שהדבר דורש המון כוחות , מאמצים וזמן רב על מנת לשמור על דירה נקייה ורעננה .

"קסם הפוליש" מציע את שירותי ניקיון תחזוקתי של דירות על בסיס קבוע ואפילו יומיומי ! שירותים של ניקיון ותחזוקת דירות של "קסם הפוליש" כוללים : הסרת פסולת , הסרת קורי עכביש מפינות שקשה להגיע אליהן , ניגוב אבק מ-רהיטים,אדני חלונות ,מוצרי עיצוב ביתיים, מכשירי חשמל ביתיים . עובד ניקיון מוסמך שלנו יבצע שטיפת רצפות וניקוי יבש של שטיחים רגילים או שטיחים מקיר לקיר , שטיפת כלים , סידור ארונות בגדים , פינוי פחים ופסולת שיש בדירתכם.  צוות מנקים שלנו מוסמכים ומקצועיים יסדרו ויבריקו את חדרי השירותים , חדרי אמבטיות ומטבחים בצורה יסודית ומושלמת העונה לדרישות והרצונות שלכם .

ניקיון דירות כללי

לרוב ניקיון כללי של הדירה אורך מספר ימים על מנת להגיע לתוצאות רצויות , כמו למשל ניקיון דירות לקראת חג הפסח כולם עושים ניקיון דירות כללי על מנת להיות מוכנים לחג בצורה מושלמת וסביר להניח מי שמתכוון לבצע ניקיון כללי של דירתו צריך להיות מוכן להעביר את כל סוף שבוע או מספר ימים עם שואב אבק , מטלית ומוצרי ניקוי בידיים .
האם אתם מוכנים לוותר על החופש ומנוחה לאחר שבוע מעייף ? אנו ממליצים להפקיד בידינו את הניקיון כללי של הדירות . צוות מנקים מקצועי של "קסם הפוליש" יבצע את כל העבודה הזאת בצורה מקצועית ויסודית . צוות עובדים של קסם הפוליש ינקו את המכשירים השונים שיש לכם בבית , בצורה יסודית ומקצועית ינקו את אבק ולכלוך בכל החדרים ומכל הרהיטים בדירתכם , ינקו את הכריים עם חומרים מתקדמים , ינקו את המקרר מפנים ומבחוץ ואם נדרש יעשו הפשרה של מקרר , יבצעו ניקיו יבש ושטיפה. בחדרים ובפרוזדורים אנו לא רק ננקה את האבק והלכלוך , נבצע ניקוי יבש של שטיחים תוך שימוש בחומרים איכותיים ויעילים , נבצע שטיפת חלונות , ננקה את הדלתות ומשקופים . 

ניקוין דירות לאחר שיפוץ

אם לאחרונה סיימתם לבצע עבודות שיפוץ בדירתכם , אתם בטח חושבים כיצד לבצע ניקיון יסודי והסרת כל הלכלוך והאבק שנשאר לאחר העבודות האלו . עובדים מקצועיים של "קסם הפוליש" יבצעו את כל העבודה הזאת בצורה מקצועית , מהירה ויסודית : ינקו את כל הפסולת שנשארה , ינקו את דירה מאבק וכתמים שנשארו לאחר השיפוץ , יבצעו את השטיפה היסודית ויספקו לכל לקוח את תוצאות רצויות והכי חשוב דירה נוצצת ומבריקה !

יתרונות קסם הפוליש בניקיון דירות

- מחירים אטרקטיביים ביותר מדיניות המחיר גמישה
- צוות מקצועי ומוסמך
- שירותי ניקיון דירות בזמנים הנוחים ללקוח .
- האפשרות של סגירת חוזה לטווח ארוך או ניקיון דירות על בסיס הזמנה חד פעמית.
- עמידה בלוח זמנים שנקבע מראש , עמידה בכל ההתחייבויות שאובטחו ללקוח .
- והדבר החשוב ביותר , שמירה על ניקיון ורעננות של דירתכם .

ניקיון דירות: הכי יסודי שיש...

חברות ניקיון נחשבות לדרך הטובה והנכונה ביותר לתפעל ולתחזק את הבית. ולא את הבית לבדו... בעלי משרדים רבים מעסיקים כדרך קבע חברות ניקיון אשר דואגות לניקיון המשרדים, לארגונו ולתחזוקו היומיומיים. ניקיון דירות ומשרדים הוא תחום גדול , למעשה ממש עולם בפני עצמו. ריבוי של חברות לתחומי ניקיון דירות או משרדים מעמיד אותנו בפני הצורך לבדוק ולהשוות הן איכויות והן מחירים באופן תדיר.
 ניקיון דירות על ידי חברות הוא מומלץ, למרות שיש מעדיפים לתת ניקיון בתים בידי עוזרת בית .מגבלותיה של עוזרת הבית מול חברה מסודרת בתחום ניקיון דירות ידועות. לא אחת העוזרת אינה מגיעה מסיבות ומתירוצים שונים. חברת ניקיון המציעה שירותי ניקיון דירות ומשרדים, ותיקה ואמינה, תמיד תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר ולא תשאיר אתכם עם בית לא נקי.

מה כוללים שירותי ניקיון דירות ?

 ניקיון דירות הוא תחום גדול כפי שאמרנו, והוא כולל עבודות שונות. בין תחומי ניקיון דירות ניתן למנות ניקיון של שטיחים, ניקוי חלונות, ניקוי חלונות עם סנפלינג, ניקוי רצפות בשיטות חדשניות כגון סוגי פוליש שונים , ניקיון יסודי של תריסים וחלונות. אם אתם לא מעוניינים להעסיק חברת ניקיון דירות באופן שוטף, תוכלו להעסיק חברת ניקיון דירות על פי הצורך. משפחות רבות מזמינות שירותי ניקיון דירות לפני חגים למשל.
חברת ניקיון דירות מומלצת מאוד הינה קסם הפוליש אשר לה וותק רב בתחום. קסם הפוליש מנוסה מאוד בכל תחומי הניקיון כדאי לקבוע פגישה עם נציגי החברה ולהתרשם מיכולותיה. הקפידו היטב את מי אתם מכניסים הביתה!
 


polishkesem@walla.co.il קסם הפוליש, טלפון: 03-7764738 , 052-3789998, מייל
קסם הפוליש | אודותינו | פוליש | ניקיון | הברקה קריסטלית | ליטוש אבן | צבע | הסרת שטיחים ודבק | אחזקת מבנים | הדברה | מבצעים | צרו קשר.
באתר קסם הפוליש  תוכלו לקבל את כל המידע לגבי קסם הפוליש ,  פוליש למטבחים, פוליש ווקס, פוליש לרצפה, פוליש קריסטל, פוליש וניקיון, חברת פולישחברת ניקיון, ניקיון משרדים, ניקיון בניינים, נקיון בתים, שירותי ניקיון, ניקיון דירות, הדברת מזיקים
Copyright © 2001-2020 Net-style. All rights reserved.