ניקיון משרדים בבנימינה

תוכן עניינים

אם אתם עובדים במשרד או בבניין משרדים אתם ודאי יודעים כמה מסובך זה למצוא שירות ניקיון משרדים בבנימינה שיתנו מענה מקצועי ואחראי. כשהמשרד שלנו מסודר ונקי אנחנו מרגישים יותר בנוח, יכולים לעבוד יותר ביעילות ויותר נהנים להגיע לעבודה. מכיוון שבמשרדים בדרך כלל יש הרבה תנועה של עובדים ולפעמים לקוחות, הם נוטים להתלכלך במהירות, זו הסיבה שזה כל כך חשוב למצוא חברת ניקיון אמינה ומסודרת שתמשיך להגיע בזמן ולנקות את המשרדים שלכם בשוטף. חברות ניקיון מעניקות מגוון שירותים בפורמטים שונים לכל חברה, נסביר כאן על כל האפשרויות כשזה נוגע לנושא של שירותי ניקיון משרדים בבנימינה.

ניקיון משרדים בבנימינה

למה זה כל כך מסובך למצוא שירות ניקיון משרדים בבנימינה?

יש בתחום חברות ניקיון רבות המעסיקות עובדים ומעניקות שירות למשרדים. לא כל חברות הניקיון מתחייבות לסטנדרט גבוה או מספקות שירות מקצועי, יעיל ואמין. כשאתם מעסיקים חברת ניקיון מאוד חשוב לדעת שאתם יכולים לסמוך על כך שהעובדים יגיעו בזמן שנקבע וכמובן שתוכלו לסמוך על כך שהעובדים המועסקים לא יתעסקו בחפצים פרטיים או בחפצים של המשרד מעבר לניקיון שלהם. כאשר מדובר על שירותי ניקיון למשרד בדרך כלל שעות העבודה הן אחרות מכיוון שאנחנו רוצים שלא יפריעו בשעות שבהן המשרד פעיל ואז בדרך כלל מחפשים ניקיון משרדים בבנימינה בערב כשכולם כבר לקראת סיום יום העבודה. מכיוון שלכל משרד יש דרישות אחרות זה לא כל כך פשוט למצוא חברת ניקיון אמינה שתיתן מענה בדיוק כפי שאתם צריכים.

איזה שירותים אפשר לקבל מחברת ניקיון משרדים בבנימינה?

חברות ניקיון מעניקות בדרך כלל שירותים לא רק למשרדים ולא רק בתחום אחד, לדוגמה:

  1. ניקיון מבנים – ניקיון מבנים כולל בתוכו ניקיון של כל החללים המשותפים במבנה משותף. זה יכול להיות ניקיון של לובי של בניין, ניקיון של חדרי מדרגות, ניקיון של מעליות, ניקוי חניונים, ניקיון חלונות באמצעות סנפלינג ועוד, תלוי בצורך שלכם. בניקיון מבנים אלו יכולים להיות מבנים ציבוריים כמו בתי ספר או מוסדות שונים, וגם מבנים גדולים אחרים.
  2. ניקיון משרדים בבנימינה לאחר שיפוץ – ניקוי לאחר שיפוץ הוא בדרך כלל יותר ארוך ומורכב מתחזוקה שוטפת. לפעמים נדרש קרצוף יותר רציני של צבע וחומרי שיפוץ אחרים, יש המון אבק בכל מקום, על הקירות, הדלתות, הרצפות וכן הלאה. לכן בדרך כלל ניקיון משרדים בבנימינה לאחר שיפוץ הוא קטגוריה בפני עצמה.
  3. ליטוש מרצפות – הנושא של ליטוש מרצפות הוא גם יותר מורכב מניקיון משרדים רגיל. מרצפות ישנות או לא מתוחזקות נוטות לצבור שכבת לכלוך שלא יורדת כשמעבירים סמרטוט או שופכים מים וגורפים באופן רגיל. לשם כך יש מכשור מיוחד שיקרצף וילטש את הרצפות. חשוב להשתמש במכשור הזה באופן אחראי כי הוא גם יכול לעשות נזק לרצפה הקיימת. המטרה היא שאחרי ליטוש המרצפות יחזרו להיות נקיות ומבריקות כפי שהיו במקור, ולא שרוטות, דהויות וכן הלאה.
  4. ניקיון דירות – בדרך כלל חברות שמעניקות שירותי ניקיון משרדים בבנימינה יעניקו גם שירותי ניקיון דירות בסביבה. ניקיון של דירות פרטיות הוא שונה מניקיון משרדים, ראשית כל בדרך כלל בדירות יש יותר חפצים פרטיים ופחות חללים משותפים, בדרך כלל הניקיון כולל גם החלפת מצעים, אולי גם שירותי כביסה וסידור שבמשרדים בדרך כלל לא נדרשים.

למה אפשר לצפות כשמזמינים שירות של חברת ניקיון משרדים בבנימינה

אם אתם סוגרים מול חברת ניקיון ספציפית בדרך כלל תוכלו לקבל את הדברים הבאים:

  1. איש קשר – החברה בדרך כלל תספק איש קשר מחברת הניקיון איתו תוכלו להיות בקשר בכל התקופה כדי לתאם, לשנות תיאומים וכן הלאה.
  2. בניית תוכנית ניקיון ספציפית – לכל משרד יש צרכים אחרים ושעות פעילות אחרות לכן חשוב לתכנן מראש תוכנית מסודרת מתי ואיך יגיעו עובדי הניקיון למשרד שלכם. לדוגמה, בכל בוקר בשעה 08:00 העובדים עוברים במטבחונים מנקים ומסדרים אותם וממלאים חוסרים, ארבע פעמים ביום העובדים מנקים את השירותים, העובדים זמינים לנקות תקריות ספציפות נניח אם משהו נשפך במטבח, בסוף יום העבודה עובדי הניקיון עוברים בכל החדרים, מעבירים סמרטוט על הרצפה, מחליפים פחים, מנקים שולחנות, אחת לשבוע עושים ניקיון מקררים וכן הלאה. לא בכל משרד כל הצרכים הם אותו דבר, חברת ניקיון מקצועית תדע להתאים לכם את התכנית האידיאלית עבורכם מבחינת מספר המנקים, שעות, סבבי ניקיון, מספר הימים בשבוע וכן הלאה.
  3. הצמדת עובדי ניקיון קבועים – הכי חשוב זה שעובדי הניקיון יהיו כאלה שמכירים את העבודה ומגיעים בשוטף אחרת צריך בכל פעם להסביר להם על תוכנית הניקיון, איפה נמצא ציוד וכן הלאה. אם העובדים מתחלפים באחריות חברת הניקיון לדאוג שיכירו את העבודה ואת התפקיד שלהם.
  4. מענה משרדי – שייתן לכם מענה לחשבוניות, קבלות וכדומה.

 

חברת ניקיון משרדים בבנימינה

איך מוצאים חברת ניקיון מוצלחת?

חברות ניקיון טובות באמת עוברות מפה לאוזן בהמלצות אישיות בין מכרים. אם לא מצאתם חברה באופן הזה תוכלו לחפש באינטרנט אחרי המלצות או לבדוק אתרים של חברות ניקיון ולמצוא אחת שמרשימה אתכם מבחינת הפרמטרים שחשובים לכם. כל חברת ניקיון מציעה שירותים קצת אחרים בתמחור קצת שונה ולכן כדאי לכם לבדוק התאמה ספציפית אליכם.

כמה עולה השירות של חברת ניקיון?

עלות השירותים של חברת ניקיון משתנה מחברה לחברה וגם בהתאם לפרמטרים נוספים כמו גודל המשרדים, מספר החללים המשותפים, מספר הפעמים ביום שיש לנקות את המשרדים שלכם, שעות העבודה הנדרשות אצלכם במשרד, מספר העובדים שצריך בשביל לנקות כראוי את המקום וכן הלאה. כדי לדעת את המחיר עבור המשרדים שלכם כדאי לכם לבקש הצעת מחיר ספציפית לצורך שלכם.

Picture of שאול פישל
שאול פישל

אנו מציעים פתרונות פוליש מתקדמים, המבוססים על טכנולוגיה חדשנית. צוות המומחים שלנו עובד במסירות כדי להבטיח שכל מוצר שלנו מספק את הברק, ההגנה והעמידות שלקוחותינו מחפשים.

התקשרו עכשיו!